top of page

 לקוחות מספרים 

מירב ואני הצבנו לנו מטרות ויעדים להכנסת שירות חדש בעם ליווי צמוד ומעקב אחר ביצוע המשימות. מרב עודדה כשהקצב היה איטי יותר או כשקרו דברים בעסק שלא היו צפויים.אהבתי את האכפתיות האמיתית, הרעיונות החדשניים, הקפיצה למים כל פעם  מחדש, ממליצה בחום.

נוגה פייגלין

גלפון בדיקות שמיעה בע"מ

הגענו למרב היקרה, שותפתי ואני בתחילת הדרך, מרב נתנה לנו כלים בכל התחומים החשובים: בשיווק, בגבייה, בארגון העסק, בניתוח ההווה וראיה לעתיד, חשוב מכל הובילה  אותנו למקום של שיח פתוח בינינו והעצמה של השותפות ביני לבין שותפתי. אנחנו מלאות הודיה על התהליך שעברנו איתה.

מיכל שיין

סרנוף יזמות ופרוייקטים בע"מ

ברצוננו לשבח ולהמליץ על שירותיה של מרב גרינוולד. 
מרב סייעה לנו רבות בייעוץ ארגוני במחלקות החברה, הגדרת תפקידים, ניהול תהליכי עבודה, יישום והכשרה של הצוות במחלקות השונות.
תודה לך על מקצועיות ללא פשרות, אמינות ויחס אישי לכל אורך הדרך.

הנהלת החברה

INCORA

הגעתי למרב כדי לקבל הכוונה בפיתוח עסקי ושיווק העסק שלי, תהליך הליווי היה תקופה מצמיחה, מלמדת, מלאת תובנות ושיחות נפש. מרב את לא רק יועצת עסקית, את הרבה מעבר!! מאחלת לעסקים נוספים לקבל ממך סיוע והכוונה בחוכמה ובחן ללא שיפוטיות ועם יצירתיות מחשבתית וראיית הדברים באופן שלם ומלא. יש לך יכולות אדירות ואני שמחה שהכרנו!

אור אבקסיס

אאוריקה - סדנאות יצירה בעץ

מרב מהרגע הראשון נתנה לי תחושה שהיא מאמינה בי ובעסק ובכך עזרה לי גם להאמין בעצמי. הייתה מאוד נעימה וקשובה אבל גם דרשה ממני ליישם ולהגיע לתוצאות לא ויתרה לי גם בדברים שהיו קשים לי ובזכות זה התמודדתי והתפתחתי נתנה לי הרבה מאוד ידע וכלים מעשיים שקשורים לשיווק ומיתוג ועזרה לי להתחבר לאנשים שיכולים לסייע לי ולייצר איתי שיתופי פעולה . בקיצור - אין עליה! מודה על הרגע שהגעתי אליה.
תודה על הכל, בטוחה שעוד נתראה.

רינת כהן

מדריכת הורים ויועצת חינוכית

הגענו למרב במטרה לייעל את התנהלות החברה שלנו בכל הקשור לעובדים, פיתוח עסקי והתנהלות מול  לקוחות. ואין ספק שעשינו את הבחירה הנכונה. 
בזכות המקצועיות והניסיון של מרב, הסבלנות והרגישות הצלחנו ליישם שינויים חשובים בחברה. 
אנחנו ממשיכים להיעזר בשירותיה וממליצים בחום ובהערכה רבה.

אריאל כהן

אריאל ושרל'ה תיירות ונופש בע"מ

הגעתי למרב לקבלת ייעוץ לפיתוח קורס דיגיטלי חדשני בתחום הקוסמטיקה הטבעית, במשך שנתיים מרב ליוותה אותי ולימדה אותי מאפס את תורת הניהול, השיווק והפרסום של  העסק שלי.
התהליך התאפיין במסירות,יחס האישי, אכפתיות וזמינות היא ידעה מתי לחזק אותי ולהחדיר בי מוטיבציה, נתנה רעיונות יצירתיים והעצימה אותי ואת העסק כל מפגש איתה זה עליית מדרגה, חכמה, חדה רגישה ואמיתית.
מזל שזכיתי בה לעוד שנים רבות יחד.

ז'אנה קזנייב

יועצת לבריאות ויופי טבעי

את תהליך הייעוץ עם מרב התחלתי לפני ארבע שנים, בתחילת מגיפת הקורונה, תחום העסק שלי אימוני כושר נפגע קשות והייתי צריך סיוע איך להתמודד ולהמשיך בעסק למרות המצב. 
במהלך התקופה קיבלתי ממרב כלים איך להתאים את העסק למצב הקיים ובהמשך איך לשמר ולהגדיל את כמות הלקוחות, בזכות הייעוץ שלה עברתי את תקופת הקורונה בהצלחה.
מאז ועד היום כבר 4 שנים אני ממשיך לקבל ליווי וייעוץ ממרב בהתאם לצרכי העסק , מרב היא מקצוענית עם תודעת שירות מהגבוהות שפגשתי. היא קודם כל בן אדם מדהים עם אישיות נעימה שכיף לעבוד איתה. 

אין ספק שיש לנו עוד שנים רבות יחד ואני מודה על כך.

אסף פסטינגר

MOTION COMMUNITY

מרב מדהימה! מהרגע הראשון היא הצליחה לשלב בצורה מעוררת השראה את התמיכה, פרגון והבנה שלה יחד עם מקצועיות, חיבור לקרקע והבנת הצרכים במציאות.
עזר לי מאוד שמרב תפסה אותי קודם כל כאדם, כאישה, כאמא וכבת זוג, ואחכ כבעלת עסק עצמאי, וזכרה כמה השפעה יש גם לכוחות החיצוניים על העסק.
מעריכה מאוד את הכל!

אדוה בר-שדה

פסיכולוגית קלינית

מרב ליוותה אותי אחרי הסגר הראשון של הקורונה , קודם כל היה לי פשוט כיף ונעים איתה, היא עזרה לי להרים את העסק חזרה, לחשוב על אסטרטגיות חדשות ולבנות שלבים להצלחה במטרות שלי.
מרב נעימה עוזרת ותומכת והכי חשוב בגובה העיניים!
ממליצה בחום לכל עסק לקחת את הליווי שלה.

כרמל בן חורין

המרכז לתזונה בגליל העליון

bottom of page